Bulunduğunuz yer:Home > Kurumsal TanıtımKurumsal Tanıtım

Biz Ar-Ge, sistem mühendisliği ve bol uluslararası kaynakların avantaj destek, farklı uygulamalar için mühendislerimiz tarafından birçok sorunu çözdük fields.With endüstriyel otomasyon profesyonel üreticisi bulunmaktadır. Biz en popüler Otomasyon Çözümleri Tedarikçiler biri olmak istiyorum. Biz bilgelik, bireysel ürün çözümü sağlamaya çalışıyoruz.


Ürünlerimiz geniş, Plastik, Seramik, Trafik, İnşaat, Metalurji, Kimya endüstrisi, hafif sanayi, Askeri sanayi vb çeşitli endüstri ambalajlama donatım, Tekstil uygulanmıştır.


Biz verimli teknik, kalite, hizmet rekabet yeteneğini teşvik etmek ve pozitif enerji programı ve sanayi alanında verimlilik promosyon projede yer almasına. Biz topluma karşılığında çevre koruma çalışıyoruz.


Bizim ürünlerimiz:

tekstil makineleri 1. Bilgisayarlı kontrol sistemi: Dikişsiz İç makinesi, Bilgisayarlı Düz Örme Makinesi, Eldiven Makinesi, Yuvarlak Örme makinesi, Otomatik Stripper Örgü Makinesi, Çorap Makinesi, Otomatik Sarma Makinesi, Otomatik biriktirici Makinesi vb

2. Inverter serisi:

Vektör Kontrol Seri: Z900E, S2800E, S3800E, M910

V / F Kontrol Seri: S800E, S900S, S900V, S2100S, S2100E

Özel Uygulama Seri: hava kompresörü, vinç, sabit basınçlı su temini, hızlı kapı, enjeksiyon makinesi, tel çekme makinesi vb için

3.Control paneli: SC-2000E, SC-2200

4. Yumuşak Başlangıç: csx serisi, CSXi serisi, IMS2 serisi MVS serisi;

5. Güç denetleyicisi: SPC3 serisi;

6. Akıllı kontrol metre: Sayaç CU, Sayaç, CA, uzunluk sinyal üreteci, hız ölçer döndürmek;

7. Periferik: IGBT, Trafo, kondansatör, fan, vb

8. Servo sistemler: MSD100 serisi


Biz zaten tüm dünya çapında şube reklam ajansları onlarca kurdunuz. Sanch serisi ile temsil ürünlerimiz geniş Seramik Örgü, Boyama, Trafik, Yapı, Metalurji, Kimya sanayi, Işık sanayi, vb çeşitli sanayi ekipmanları Askeri sektöründe uygulanmıştır. Biz informatization yönetim platformu inşa çok yönlü. Bizim hedef müşteri memnuniyeti, üstün yaratma karşılamak için, biz verimli teknik, kalite ve hizmet rekabet yeteneğini teşvik tutun. Ve pozitif enerji programı ve Çin sanayi alanında verimlilik promosyon projede yer almasına. "Sanayi Enerji Yeşil enerji akıllı tasarrufu" amacımız, topluma karşılığında çevre koruma çalışıyoruz.

点击关闭
  • blackteaxu